Do našeho salónu přijmeme nové masérky. Více informací na telefonním čísle +420 603 373 881.

Otevřeno: 9:00 - 23:00
Rychlá rezervace či dotaz?
Dopřejte si nezapomenutelný zážitek s naší exkluzivní doplňkovou službou k erotické masáži – PUSSYCAT.  

Co je PUSSYCAT?

PUSSYCAT je jedinečná doplňková služba k naší erotické masáži, která přináší ještě intenzivnější a vzrušující zážitek. Zvyšuje vaše potěšení a umocňuje celkový prožitek z masáže.  

Jak PUSSYCAT funguje?

Masérka bude masírovat v poloze 69, ve které také dojde k vyvrcholení. Specialitou této masáže je, že masérku můžete líbat po celém těle, a to včetně intimních partií.  

Výhody PUSSYCAT:

Zvýšené potěšení: PUSSYCAT přináší nový rozměr vzrušení, který umocňuje klasickou erotickou masáž.
Hluboká relaxace: Naše techniky vám pomohou dosáhnout hlubokého uvolnění těla i mysli.
Intimní zážitek: Díky intimním dotekům a speciálním technikám je každá masáž PUSSYCAT jedinečná a nezapomenutelná.
Profesionální přístup: Naše masérky jsou zkušené a školené profesionálky, které se postarají o vaše maximální pohodlí a spokojenost.  

Pro koho je PUSSYCAT vhodná?

PUSSYCAT je ideální pro všechny, kteří hledají intenzivnější zážitek z erotické masáže. Bez ohledu na to, zda jste nováčkem v oblasti erotických masáží nebo máte již zkušenosti, PUSSYCAT vám nabídne něco nového a vzrušujícího.  

Jak si objednat PUSSYCAT?

PUSSYCAT je dostupná jako doplňková služba k našim erotickým masážím. Při rezervaci své masáže jednoduše přidejte PUSSYCAT jako doplněk a připravte se na nezapomenutelný zážitek. Naše recepční vám ráda poskytne veškeré informace a pomůže s výběrem nejlepší kombinace pro vás.   Přijďte a zažijte PUSSYCAT v Masáže Infinity a objevte nový rozměr potěšení a relaxace. Těšíme se na vaši návštěvu!