Masáž Lingamu Praha – luxusní masáž penisu

Home / Masáž Lingamu Praha – luxusní masáž penisu

Zajímali jste se někdy, jaké stavy může muž zažívat při tantrické Lingamu masáži? Vyzkoušet si nevnímat pouze fyzický sexuální požitek z vyvrcholení, ale také psychický? Ponořit se hluboko do svých smyslů a oddávat se nadpozemské rozkoši? To vše vám mohou dopřát naše masérky v salonu Infinity v Praze.

VZRUŠUJÍCÍ PRŮBĚH MASÁŽE LINGAMU

Lingam je pojem převzatý z jednoho z nejstarších jazyků – sánskrtu a označuje název pro mužské přirození. Jeho masáží pak není obyčejná masáž, jakou všichni znáte, ani klasická masturbace, ale technika tantrického a taoistického přístupu k erotice. Cílem není výsledek, tedy vyvrcholení, ale samotný průběh, díky kterému se navrátíte ke svému já, k vašemu tělu a podstatě. Tantrická masáž lingamu vás přenese do absolutního neznáma, do světa, kam jste ještě nikdy nezavítali, do zcela jiné dimenze. V tantře mají pohlavní orgány, neboli orgány rozkoše, posvátny význam, a proto je jejich stimulace považována za něco výjimečného, co vám přínese harmonizaci těla i duše. Tantrická lingam masáž vám přinese zcela nové pocity z doteků a vzrušení.

NA HRANICI EXTÁZE

Ucelený zážitek vám dodá intimní prostředí provoněné vonnými tyčinkami a vůní masážního oleje doplněné o relaxační hudbu a světlo svíček. Vše probíhá v leže, vy jste naprosto uvolněni a vnímáte pouze doteky jedné z našich krásných dívek, jež vám díky svým šikovným prstům a dlaním předvede, jak to vypadá, když se veškerá pozornost věnuje vašim intimním partiím. Vaše vyvrcholení bude oddalovat tak dlouho, dokud neucítíte vlny energie proudící celou délkou vašeho těla.

 

SPOJENÍ FYZIČNA I DUCHOVNA

Díky všem aspektům tantrické lingamu masáže vašeho penisu pocítíte relaxaci spojenou s úplným uvolněním. Ocitnete se mimo vaši realitu a projdete fyzičnem i duchovnem, které se na konci propojí dohromady a vyvrcholí v čistý pocit rozkože.Tento jedinečný zážitek můžete po masáži ještě doplnit návštěvou vířivky či sauny, kde vaše uvolnění tělesného i psychického napětí můžete dokončit, nepřemýšlet vůbec nad ničím a jen vnímat doznívající pocity z velice příjemných chvil, které jste právě mohli ochutnat během naší masáže lingamu. Přijďte se přesvědčit sami, jaké blahodárné účinky na vás budou působit. Budete jako znovuzrozeni.

Ceník Lingamu masáže

ČASCENA – JEDNA MASÉRKACENA – DVĚ MASÉRKY
60 min2100 CZK3200 CZK
90 min2700 CZK4100 CZK
120 min3600 CZK5400 CZK
WhatsApp