Do našeho salónu přijmeme nové masérky. Více informací na telefonním čísle +420 603 373 881.

Otevřeno: 9:00 - 23:00
Rychlá rezervace či dotaz?

Erotická masáž pro páry je postavena jako sdílený zážitek pro experimentující páry nebo páry, hledající nový erotický náboj. Připustit třetí osobu do intimní zóny, je krok založený na odložení předsudků a prokázání důvěry. V tomto případě především důvěry ženy vůči svému partnerovi.

BENEFITY MASÁŽE PRO PÁRY

Rozkoš ve dvou
Společný zážitek
Zpestření vztahu
Odbourání předsudků
Prohloubení důvěry
Probuzení nové vášně

BENEFITY MASÁŽE PRO PÁRY

Rozkoš ve dvou
Společný zážitek
Zpestření vztahu
Odbourání předsudků
Prohloubení důvěry
Probuzení nové vášně

RECENZE MASÁŽE PRO PÁRY

Hodnocení dívky
Po bouřlivém období jsme chtěli s manželem začít experimentovat, jako v našich vášnivých začátcích. Vyzkoušet společnou erotickou masáž, napadlo mou kamarádku a nejprve jsem tuto myšlenku zavrhla. Když se mne však poté svěřila, že tuto práci dříve dělala a popsala, jak vše funguje, rozhodla jsem se manžela takto překvapit. Rozhodnutí nelituji. Kerol měla profesionální a zároveň bezprostřední a přátelský přístup. Atmosféra, kterou se jí povedlo navodit byla úžasná a nezapomenutelná. Po masáži jsme v apartmá ještě zůstali s manželem o samotě a to nazí, ve společném obětí, jako v našich začátcích. Bylo to úžasné. Děkujeme za krásné chvíle. M & K.
Klárka, 12.11.2020

MASÁŽ PLNÁ SPOLEČNÉ NĚHY

Rádi byste s vaším partnerem obohatili svůj sexuální život, ale nevíte jak? Navštivte nás s partnerem v centru Prahy a vychutnejte si erotickou masáž, pří níž vás bude oba spravedlivě hýčkat jedna z našich masérek.

Erotická masáž pro páry je velice precizní technikou, která je plná něžností a jemných doteků. Ve společné sprše se můžete se svými těly lépe seznámit a odbourat rozpaky. Následně v příjemně vyhřátém pokoji, společně s partnerem, budete ležet vedle sebe a vnímat svou vzájemnou přítomnost. Můžete se držet za ruce a vychutnávat si příjemné doteky a pocity rozkoše.

Úkolem masérky při párové masáži, je přivést vaše na stejnou úroveň sexuálního chtíče a vzrušení. Procítěně a pomalu tak, aby nebyl ochuzen jeden jediný kousek vašich těl.

ČÍST DÁLE

PRŮBĚH I ZÁVĚR DLE VAŠEHO SCÉNÁŘE

Budete-li chtít partnera masírovat sami, kdykoliv můžete převzít iniciativu a zapojit se. Naučíte se tak techniku, kterou můžete následně provádět také ve svém soukromá. Sami si určujete průběh masáže i její závěr, kdy můžete v pokoji zůstat s partnerem jen ve dvou a oddat se společně milostným hrátkám, kterými svůj nový zážitek společně šťastně zakončíte.

Erotická masáž pro dva je skvělým zážitkem, který prohloubí vaši vzájemnou důvěru. Uvidíte sami, že doma pak nebudete dlouho vyžadovat jinou předehru, než vzájemnou erotickou masáž.

ČÍST DÁLEDALŠÍ SLUŽBY

Chcete se podívat, jestli pro vás nebude jiný typ masáže zajímavější? Zkuste si prohlédnout ostatní.

Klasická erotická masáž, kde je zapojeno celé tělo a jemné doteky, je svou jednoduchostí velmi relaxační a vzrušující.

Pro Nuru masáž, která lze také přeložit jako „kluzká masáž“, je používán speciální Nuru gel.

Lingamu masáž spočívá v intenzivní stimulaci těla a mysli a je zaměřena hlavně na intimní partie a opakované přivádění před vrchol rozkoše.

U Mýdlové masáže je používána mýdlová pěna, vonné esence a speciální nahrátá žínka.

Kombinací erotických masáží je náš speciální Infinity Mix, který kombinuje Body-To-Body s teplými přírodními oleji, klasickou erotickou masáž a Lingamu.

 

Nezapomeňte také na Extra služby!Interiér salónu Infinity Spa

Hlavní salon Koubková 8, Praha 2

Salon se SPA zónou Lublaňská 37, Praha 2

Interiér salónu Infinity Spa

Hlavní salon Koubková 8, Praha 2

Salon se SPA zónou Lublaňská 37, Praha 2

Výhody našeho salónu

Lokalita v centru Prahy

Krásné a empatické dívky

Pozitivní recenze klientů

Extra služby k masážím

Vířivka a sauna

Originální dárek

Výhody našeho salónu

Lokalita v centru Prahy

Krásné a empatické dívky

Pozitivní recenze klientů

Extra služby k masážím

Vířivka a sauna

Originální dárek