Nuru masáž

Home / Nuru masáž

Nuru masáž prováděna speciálním Japonským nuru gelem

Nuru masáž je dalším druhem masáže z nabídky našeho spa studia Infinity v Praze, která vám dodá jedinečný erotický zážitek a uvolnění v jednom. Ochutnáte prastarý rituál plný erotiky, který je praktikován již po staletí. Nuru masáž lze totiž přeložit jako „kluzká masáž“ a je tomu tak z toho důvodu, že speciální Nuru gel, jenž je pří tomto typu masáže používán, znamená v japonštině „kluzký gel“. Je tedy teď jasné, že Nuru masáž pochází ze starého Japonska a jejím účelem je dokonalé uvolnění, regenerace těla a umocněný požitek z doteků vašeho partnera, partnerky nebo masérky.

DLOUHOTRVAJÍCÍ ZÁŽITEK S NURU GELEM

Nuru gel je vyroben z japonské řasy Nori a jeho jedinečná konzistence zapříčiňuje to, že velmi pomalu schne. To znamená, že váš požitek z erotické Nuru masáže bude ještě delší, protože v takovém případě tento druh gelu umožňuje masérce klouzat po vašem těle po delší čas než při použití klasických masérských přípravků, které se brzy vsáknou do pokožky.

PŘÍJEMNÉ NAVOZENÍ ATMOSFÉRY SPOLEČNOU SPRCHOU

Začátek a v podstatě i průběh Nuru masáže je stejný jako u klasických erotických masáží. Ještě před tím než si dopřejete vzrušující zážitek vlezete si společně s dívkou do sprchy, kde se tak můžete nazí lépe seznámit s vašimi těly a navodit už tady intimní atmosféru. Budete se vzájemně umývat a těšit se ze společných doteků. Můžeme říct, že menší masáž proběhne už při samotném mydlení pod proudem vody. Poté, co budete oba čistí a provonění, vydáte se do masérského vyhřátého pokoje, kde se bude linout relaxační hudba a vůně vonných tyčinek. Lehnete si na bříško a dívka na vás nanese Nuru gel. Jakmile vás promasíruje a příjemně uvolní svými prsty, zapojí následně celé své nahé tělo. Nuru gel se tak nanese i na ni a vy už si jen můžete užívat celou hru jejího nahého kluzkého těla.

 

Erotický zážitek plný klouzavých doteků

Poté, co dopřeje péči celé vaší zadní části těla, požádá vás, abyste se otočili na druhou stranu. Vychutnáte si tak pohled na její tělo i tvář a nyní se naplno můžete oddat tomu, na co celou dobu čekáte. Erotická Nuru masáž totiž bude věnovat pozornost také vaším intimním partiím a vy objevíte erotogenní zóny i tam, kde jste nečekali. Hlazení, masírování a jemná stimulace vašeho penisu bude probíhat tak dlouho, dokud nedospějete k samotnému vyvrcholení, které bude mnohem silnější, než jste zvyklí. A přesně takových orgasmů si můžete dopřát, kolik jen budete chtít a kolik zvládnete.

Neváhejte tedy déle než je nutné. Dopřejte si jedinečný zážitek, který byste nejraději prožívali každý den vašeho života. Výběr dívky bude zcela na vás, na chuť si tak přijde každý dle svého vkusu. Objevte s námi svět erotiky tak, jak jej ještě neznáte.

Ceník Nuru masáže

ČASCENA – JEDNA MASÉRKACENA – DVĚ MASÉRKY
60 min1900 CZK3000 CZK
90 min2400 CZK3800 CZK
120 min3200 CZK4700 CZK
WhatsApp