Do našeho salónu přijmeme nové masérky. Více informací na telefonním čísle +420 603 373 881.

Otevřeno: 9:00 - 23:00
Rychlá rezervace či dotaz?

Masáž lingamu vychází z tantry, intenzivně stimuluje vaše tělo i mysl a přináší vám novou úroveň sexuality o níž jste doposud neměli tušení. Během této masáže je po celou dobu věnována pozornost vašim intimním partiím a krásná masérka vás opakovaně přivádí před vrchol rozkoše.

BENEFITY MASÁŽE LINGAM

Zvyšuje sexuální touhu
Zlepšuje erekci
Pomáhá k soustředění
Posiluje vnitřní energii
Hluboká relaxace

BENEFITY MASÁŽE LINGAM

Zvyšuje sexuální touhu
Zlepšuje erekci
Pomáhá k soustředění
Posiluje vnitřní energii
Hluboká relaxace

RECENZE MASÁŽÍ LINGAMU

Hodnocení dívky
Ahoj, má hodinka s Elli byla famózní. Objednal jsem se ze zvědavosti na masáž lingamu a byla to bomba. Stále mám v hlavě tu tvou sexy postavičku 😛
Fanda, 10.1.2021
Hodnocení dívky
Poukaz k návštěvě salonu jsem dostal od kolegy jako nevšední dárek a mohu říct, že to byl nejspíše dárek, který jsem dostal. Masáž lingamu s postupným oddalováním vyvrcholení mě napumpovala energii do... [číst dále]
Jara, 5.9.2020
Hodnocení dívky
Doporučuji vyzkoušet lingam masáž, stojí za to. Slečna se od začátku věnuje správným partiím 😛 Objednal sem navíc ke dvěma masérkám a to Báře a Elli. Spolu jste holky byly neskutečný 😛
Miky, 22.8.2020

VZRUŠUJÍCÍ PRŮBĚH MASÁŽE LINGAMU

Lingam je pojem převzatý z jednoho z nejstarších jazyků – sanskrtu a označuje název pro mužské přirození. Jeho masáží pak není klasická erotická masáž, jakou všichni znáte, ani klasická masturbace, ale technika tantrického a taoistického přístupu k erotice.

Cílem není výsledek, tedy vyvrcholení muže, ale samotný průběh masáže, díky kterému se navrátíte ke svému já, k vašemu tělu a jeho podstatě. Tantrická masáž lingamu vás přenese do absolutního neznáma, do světa, kam jste ještě nikdy nezavítali, do zcela jiné dimenze. V tantře mají pohlavní orgány, neboli orgány rozkoše, posvátný význam, a proto je jejich stimulace považována za něco výjimečného, co vám přinese harmonizaci celého těla i duše Tantrická lingam masáž Vám přinese zcela nové pocity z doteků a vzrušení.

Jakmile vás promasíruje a příjemně uvolní svými prsty, zapojí následně celé své nahé tělo. Nuru gel se tak nanese i na ni a vy už si jen můžete užívat celou hru jejího nahého kluzkého těla

ČÍST DÁLE

ZÁŽITEK NA HRANICI EXTÁZE

Ucelený zážitek vám dodá intimní prostředí provoněné vonnými tyčinkami a vůní masážního oleje doplněné o relaxační hudbu a světlo svíček. Vše probíhá v leže, vy jste naprosto uvolněni a vnímáte pouze doteky jedné z našich krásných dívek, jež vám díky svým šikovným prstům a dlaním předvede, jak to vypadá, když se veškerá pozornost věnuje vašim intimním partiím. Vaše vyvrcholení bude oddalovat tak dlouho, dokud neucítíte vlny energie proudící celou délkou vašeho těla.

Díky všem aspektům tantrické masáže Lingamu tedy vašeho penisu, pocítíte relaxaci spojenou s úplným uvolněním. Ocitnete se mimo vaši realitu a projdete fyzičnem i duchovnem, které se na konci propojí dohromady a vyvrcholí v čistý pocit rozkoše. Tento jedinečný zážitek můžete po masáži ještě doplnit návštěvou vířivky či sauny, kde vaše uvolnění tělesného i psychického napětí můžete dokončit, nepřemýšlet vůbec nad ničím a jen vnímat doznívající pocity z velice příjemných chvil, které jste právě mohli zažít během naší masáže lingamu. Přijďte se přesvědčit sami, jaké blahodárné účinky na vás budou působit a budete se cítit jako znovuzrozeni.

ČÍST DÁLE

CENÍK MASÁŽE LINGAMU

Čas Cena
1 masérka
Cena
2 masérky
30 minut 2000CZK 91 € 3000 CZK 136 €
60 minut 2200 CZK 114 € 3500 CZK 170 €
90 minut 3500 CZK 150 € 5000 CZK 220 €
120 minut 4200 CZK 181 € 6300 CZK 272 €DALŠÍ SLUŽBY

Chcete se podívat, jestli pro vás nebude jiný typ masáže zajímavější? Zkuste si prohlédnout ostatní.

Klasická erotická masáž, kde je zapojeno celé tělo a jemné doteky, je svou jednoduchostí velmi relaxační a vzrušující.

Pro Nuru masáž, která lze také přeložit jako „kluzká masáž“, je používán speciální Nuru gel.

U Mýdlové masáže je používána mýdlová pěna, vonné esence a speciální nahrátá žínka.

Kombinací erotických masáží je náš speciální Infinity Mix, který kombinuje Body-To-Body s teplými přírodními oleji, klasickou erotickou masáž a Lingamu.

 

Nezapomeňte také na Extra služby nebo Erotickou masáž pro páry!Interiér salónu Infinity Spa

Hlavní salon Koubková 8, Praha 2

Salon se SPA zónou Lublaňská 37, Praha 2

Interiér salónu Infinity Spa

Hlavní salon Koubková 8, Praha 2

Salon se SPA zónou Lublaňská 37, Praha 2

Výhody našeho salónu

Lokalita v centru Prahy

Krásné a empatické dívky

Pozitivní recenze klientů

Extra služby k masážím

Vířivka a sauna

Originální dárek

Výhody našeho salónu

Lokalita v centru Prahy

Krásné a empatické dívky

Pozitivní recenze klientů

Extra služby k masážím

Vířivka a sauna

Originální dárek