Otevřeno: NONSTOP
Rychlá rezervace či dotaz?

Recenze našich dívek a vzkazy od našich zákazníků

7+4 =
Recenze od Fanda pro dívku Nella
4
Květen
2021
Musím říct, že Nella je naprosto úžasná skvělá a dokonala. Po chvilce s ní neváhám a rád se zastavím znovu. Jsem nadšen :)
Recenze od Dutch Guy pro dívku Naomi
2
Květen
2021
Even more beautiful then the photo's. Actually speaks good English. Had a wonderful massage and thoroughly enjoyable good time with Naomi. I do massages quite often, however this is the first one that made me write a review. Highly recommended.
Recenze od J. pro dívku Nina
28
Duben
2021
Milá dívka s krásným úsměvem. Příjemný pokec a super masáž.
Recenze od Fanda pro dívku Nina
25
Duben
2021
Dnes jsem byl u Niny a musím říct, že jsem byl příjemně překvapen. Na masáže chodím už nějaký ten rok, ale sem do salonu jsem zavítal poprvé. Slečna byla milá, usměvavá a celou dobu co jsem ležel na břiše jsme si příjemně povídali. Až jsem skoro zapomněl, že jsem na erotické masáži - měl jsem 90 minut tak nebylo kam pospíchat. Samozřejmě se své práce zhostila na výbornou a když jsem se konečně zvládl přepnout z režimu jsem na kávě s kamarádkou do režimu jsem na masáži, tak to mělo pak krásný spád a příjemné zakončení. U většiny masáží jsem spokojen s průběhem a zqkončením, ale tady jsem byl poprvé přímo nadšen jak jsme si sedli. Za mě 6* z možných 5 :)
Vzkaz/dotaz od Petr pro dívku Kristynka
24
Duben
2021
Byl jsem s Kristýnou 23.dubna na 60 min. Je to moc milá a sympatická dívka. Nuru masáž s Kristýnkou, to je nádherný zážitek. Opravdu kdo nezažije , neví o co přišel. Děkuji Kristýnce za krásných 60 min,které jsem si moc užil.