Erotické masáže

Home / Erotické masáže

Erotická masáž s vířivkou a saunou

Erotická masáž je v posledních letech velmi oblíbenou praktikou, kterou si rádi dopřejí jak muži, tak ženy, nebo dokonce i páry společně. Dopřát si takovou masáž je skvělým uvolněním stresu a napětí z mnoha povinností běžného života. Každý může vyzkoušet, jak příjemná a vzrušující erotická masáž může být. Objednejte se do našeho masérského studia v Praze a můžete si tak vybrat jak techniku, kterou na vás bude jedna z našich masérek aplikovat, tak samotnou dívku. Je pro nás důležité, aby klienti uspokojili veškeré své touhy. Snažíme se, aby si v našem salonu přišel na chuť úplně každý; preferujete-li blondýnky před brunetkami, nebo máte raději ženy s plnějšími oblými tvary, vybrat si můžete přesně podle vašeho vkusu. Vámi zvolená dívka vás poté provede pohádkou, jež nazýváme erotická masáž.

Jak sexy masáž probíhá

Každý začátek erotické masáže se odehrává ve sprše, kterou si dopřejete společně s masérkou. Nahé ženské tělo, které vás bude pod proudem vody dráždit a vzrušovat, vás nažhaví a nastartuje k tomu, co se bude odehrávat poté ve vyhřátém pokojíčku. Jako při klasické masáži se položíte na bříško, kdy vás dívka začne masírovat. Takto je známá klasická masáž pro všechny. Rozdíl v té erotické je však ten, že žena, kterou si vyberete, zapojí celé své tělo, nejen své prsty a dlaně. Každá část jejího těla se vás bude jemně dotýkat a přenese vás tak mimo realitu všedních dní. Erotická masáž se provádí pomocí speciálních masážních přípravků, které prokrví a hezky provoní kůži, tím bude mít masérka větší možnost provádět na vás něžné klouzavé pohyby a silnější a intenzivnější tahy celým svým tělem.

Jedinečný zážitek na erotické masáži

Nemusíte se vůbec bát, že vše skončí pouze u vaší zadní strany těla. Poté, co jedna z naších děvčat sjede níže k vašemu zadečku a stehnům, vás poprosí, abyste se otočili na druhou stranu. Můžete si tedy dopřát i pohled na její nahé tělo pokryté vonným olejem. Tentokrát se bude věnovat horní části těla. Jakmile pro vás bude zážitek maximálně vzrušující, přijde na řadu ta část, na kterou se už od začátku budete těšit nejvíce. Příjemně uvolněni a naladěni na to nejlepší, se konečně dočkáte toho, že dívka začne svými prstíky jemně hladit a masírovat váš penis. Její doteky budou velmi procítěné a vy prožijete vyvrcholení silnější než jste byli kdy zvyklí. Tím ale samotná masáž končit nemusí. Takových orgasmů si můžete dopřát, kolik chcete a na kolik se cítíte, že zvládnete. V tomto ohledu žádná pravidla nejsou, ovšem nutné je podotknout, že přáním na pohlavní styk nebo orální sex nebude na základě určitých pravidel našeho salonu vyhověno.

Doufáme, že si tento jedinečný zážitek nenecháte ujít, a navštívíte nás co nejdříve. Věřte, že nebudete litovat

Ceník erotické masáž

ČASCENA – JEDNA MASÉRKACENA – DVĚ MASÉRKY
30 min1100 CZK1700 CZK
60 min1600 CZK2700,-(akce 2500,-)CZK
90 min2100,-(akce 2000,-)3500 CZK
120 min2900 CZK4400 CZK

 

 

WhatsApp