Otevřeno: NONSTOP

Pokud přemýšlíte nad tím, že zakusíte opravdové vzrušení, při němž vám i mozek přestane pracovat, přijďte navštívit náš salon Infinity v Praze a nechte vaše oči kochat pohledem na dvě krásné slečny, jež si budou přímo před vaším zrakem řádně užívat nahé tělo té druhé kousek po kousku. Naše masérky jsou zde jen pro vás, aby vám předvedly lesbishow, díky které zažijete nezapomenutelný zážitek a byli byste nejraději, aby nikdy neskončil.

SPOLEČNÁ SPRCHA VE TŘECH

Celé dění startuje společnou sprchou, kde vás mokrá těla našich dívek budou hýčkat a vy můžete celou dobu pozorovat malé kapičky stékající po nahé kůži, jak si hledají i ta nejskrytější místečka na jejich tělech. Slečny vás budou hýčkat tělo na tělo, jakmile se po vás začnou svíjet a masírovat svými nedočkavými prsty. Dopřejí vám začátek celé masáže, který vás dostane do stavu, kdy budete toužit ještě více po dalším pokračování ve vedlejší místnosti.

Služba Cena
Královská masáž (dvě dívky) 2500 Kč
Lesbishow + 400 Kč

Tam budou děvčata dráždit vaši fantazii a představivost až k té nejvyšší možné hranici tím, že nezůstanou pouze u hlazení a svíjení, ale zapojí i své vlhké jazyky, toužící vychutnat si každý centimetr nahé kůže. Nebojte se ovšem, že vy zůstanete bez povšimnutí. Právě naopak. Ve veškerém centru dění budete hlavně vy. Dívky vám poskytnout náležitou péči a při svých hrátkách jedna s druhou vás budou masírovat svými jemnými prstíky a laskat na těch nejintimnějších místech. Vaše erotogenní zóny zažijí maximální stupeň rozkoše, při němž budete jen těžko odolávat, abyste se nezapojili.

[evp_embed_video url=“https://www.masaze-infinity.cz/wp-content/uploads/2017/12/lesbishow-praha-video.mp4″]

 

I VAŠIM RUKÁM BUDE DOPŘÁN VÝJIMEČNÝ ZÁŽITEK

A právě z toho důvodu nemusí vše zůstat pouze u vašeho pohledu. Lesbishow v našem salonu poskytuje v rámci určitých pravidel možnost zapojit se nejen jako pouhý pozorovatel. Můžete se tak kdykoliv k dívkám přidat a nechat tak pošimrovat i vaše touhy po dotecích. Vaše hmatové smysly si stejně jako váš pohled mohou užít dráždivou show, kdy se přímo před vámi budou dvě dívky laskat tělo na tělo a vzájemně se s narůstajícím vzrušením mezi sebou proplétat.

Nečekejte proto déle než je nutné a vydejte se k nám do salonu prožít jedinečný zážitek se dvěma krásnými ženami, které se rády oddávají něžnostem mezi sebou stejně jako vy s nimi a přitahují se navzájem. Od nás budete odcházet s úsměvem na tváři, naprosto odpočatí a s myšlenkou, kdy nás opět přijdete navštívit, abyste měli další možnost okusit doteky našich masérek.

Originální dárek, jenž potěší každého muže