Otevřeno: NONSTOP

Vychutnejte si návštěvu našeho masážního salónu naplno!

Co může být lepšího, než strávit čas s krásnou dívkou ve vířivce či sauně a následně prožít euforizující zážitek v podobě žhavé erotické masáže.

Fotografie interiéru

Interiér salónu INFINITY SPA

V našem masážním salonu Vám kromě širokého výběru masáží poskytneme také příjemné prostředí, díky kterému si masáž vychutnáte opravdu naplno.

Pokoje jsou vybaveny prostornými lůžky s mnoha polštářky pro vaše maximální pohodlí. Samozřejmostí jsou také zrcadla, abyste si mohli užít pohled na dívku ze všech možných úhlů.

Vířivka

Užijte si společnou koupel v naší masážní vířivce s unikátním tryskovým systémem. Vířivka kombinuje efekt tepelné, masážní a pohybové terapie. Pobyt ve vířivce je rovněž vynikající způsob stimulace metabolismu a krevního oběhu.

Po namáhavém pracovním dni nebo fyzickém cvičení poskytuje pocit hluboké relaxace a umožňuje znovu získat ztracenou pohodu.

Sauna

Společný pobyt v sauně s jednou z našich krásných masérek, Vás skvěle nažhaví! Při saunování se tělo začne silně okysličovat a tím dojde k rozšiřování kožních pórů a cév. Zlepší se dýchání kůže, ta je potom vláčnější a svěžejší.

Dále napomáhá finská sauna i k jemnosti a hebkosti vlasů. Napomáhá klidnější činnosti srdce, prohlubuje a uvolňuje dýchací cesty.

Ceník

ČasCena
Luxusní finská sauna Punta - Extra k masáži v jakékoliv délce500 Kč
Luxusní vířivka Lara mini - Extra k masáži v jakékoliv délce500 Kč
ČasCena
Luxusní finská sauna Punta - Extra k masáži v jakékoliv délce700 Kč
Luxusní vířivka Lara mini - Extra k masáži v jakékoliv délce700 Kč

Originální dárek, jenž potěší každého muže