Interiér

Home / Interiér

O salónu Infinity SPA

V našem masážním salonu vám kromě prvotřídních služeb nabízíme také příjemné prostředí, díky kterému si masáž vychutnáte opravdu naplno. Pokoje jsou vybaveny prostornými lůžky s mnoha polštářky pro vaše maximální pohodlí. Samozřejmostí jsou také zrcadla, abyste si mohli užít i pohled na dívku, která vám masáž bude provádět. Úplnou novinkou po nedávné rekonstrukci je také sauna a vířivka, kde se můžete před či po masáži uvolnit.

Vířivka a sauna

Vířivka – užijte si společnou koupel v naší masážní vířivce s unikátním tryskovým systémem. Vířivka kombinuje efekt tepelné, masážní a pohybové terapie. Pobyt ve vířivce je rovněž vynikající způsob stimulace metabolismu a krevního oběhu. Po namáhavém pracovním dni nebo fyzickém cvičení poskytuje pocit hluboké relaxace a umožňuje znovu získat ztracenou pohodu.

Sauna – společná pobyt ve vířivce s jednou z našich krásných masérek, Vás skvěle nažhaví! Při saunování se tělo začne silně okysličovat a tím dojde k rozšiřování kožních pórů a cév. Zlepší se dýchání kůže, ta je potom vláčnější a svěžejší. Dále napomáhá finská sauna i k jemnosti a hebkosti vlasů. Napomáhá klidnější činnosti srdce, prohlubuje a uvolňuje dýchací cesty.

WhatsApp