Do našeho salónu přijmeme nové masérky. Více informací na telefonním čísle +420 603 373 881.

Otevřeno: 9:00 - 23:00
Rychlá rezervace či dotaz?

V rámci naší přirozené potřeby navazování intimních vztahů je erotika častým tématem, nad kterým přemýšlíme.

Erotická fantazie si spousta lidí nechává jen pro sebe ze strachu z nepochopení, opovržení nebo jiných negativních reakcí ze strany okolí. Jsou však naprosto přirozeným jevem – kdo říká, že žádné nemá, ten lže.

A pokud naše fantazírování nabírá obrátky, které se vymykají naší představě o tom, co je normální a co už ne, můžeme si připadat jako naprostí devianti.

Nicméně vás ujišťujeme, že na sexuálních fantaziích není nic špatného. A to ani na těch nejzvrácenějších. Jedná se o přirozenou součást našeho života.

To, že je máme, ještě nutně nemusí znamenat, že je chceme zrealizovat. Často představují určitou bránu k pochopení našich nesexuálních emocí, se kterými se snažíme smířit.

Každá fantazie má totiž také svůj nesexuální podtext, nad kterým jistě stojí za to se zamyslet.

A jaké jsou tedy ty nejčastější erotické fantazie?

1. Více partnerů naráz

Jedná se o tu nejčastější sexuální fantazii vůbec. S postupem doby jsou například trojky na vzestupu – stále více párů i přátel s výhodami si do postele zvou třetí osobu. Pokud je přítomno více lidí než tři, mluvíme o orgiích.

V rámci tvorby svojí knihy Tell Me What You Want (Řekni mi, co chceš) Justin Lehmiller, sociální psycholog, vyzpovídal 4 175 Američanů ohledně jejich názoru na trojky. Neuvěřitelných 89 % z nich přiznalo, že o trojce skutečně fantazíruje.

Pokud bychom tuto fantazii chtěli vysvětlit z nesexuálního hlediska, mohlo by se jednat o jistou potřebu být středem pozornosti a předmětem touhy několika lidí najednou. Když například žena fantazíruje o sexu se dvěma muži, může ji lákat představa, že by v jejich očích měla nepostradatelnou hodnotu a důležitost.

Dvě dívky při erotické masáži můžete zažít během naší Královské Masáže

2. Dominantní nebo tvrdý sex

Tvrdý sex často bývá agresivní, divoký a možná i trošku násilný. Často se považuje za vášnivější než ostatní druhy sexu, může však být spojený také se zneužíváním.

BDSM často zahrnuje tvrdý sex a točí se kolem svazování, disciplíny, dominance, submisivity, sadismu a masochismu. Tato sexuální praktika je obecně považována za atypickou, možná se tedy budete divit, jak velká část populace o ní fantazíruje.

Opět se zde odkážeme na studii, která proběhla v rámci tvorby již zmíněné knihy. 93 % žen a 81 % mužů z 4 175 lidí fantazíruje o sexu, kdy jsou pod absolutní kontrolou jiného člověka.

85 % mužů a 76 % žen pak sní o tom, že jsou v dominantní pozici oni.

Pokud jste se v těchto fantaziích našli, neznamená to, že jste slabí nebo že je vám váš partner nadřazený. Takové fantazie spíše poukazují na potřebu získat kontrolu nad osobním či pracovním životem nebo rolí ve společnosti.

3. Voyeurismus a exhibicionizmus

Voyeurovi přináší potěšení, když může sledovat nic netušícího člověka při oddávání se erotickým hrátkám.

Menší studie z roku 1991 zjistila, že 54 % mužů má voyeurské fantazie a švédská studie z roku 2006 vyzpovídala 2 450 dospělých, jestli mají s voyeurismem zkušenosti. 7,7 % z dotázaných se přiznalo, že měli tu možnost sledovat jiné lidi při sexu – a že u toho pociťovali vzrušení.

Exhibicionismus je na druhé straně mince a spočívá v tom, že člověku s touto fantazií přináší vzrušení představa, že ho někdo bude sledovat při sexu nebo že odhalí svoje genitálie, a to opět neznámým lidem.

Dávejte si však pozor, pokud budete tyto fantazie chtít proměnit v realitu, mohli byste se dostat do problému. Je ilegální někoho sledovat nebo natáčet při sexu, když vám k tomu nedá svolení, a pro odhalování na veřejnosti platí to samé. V současnosti je takové chování většinou řešeno v rámci přestupkového řízení.

4. Sex na veřejnosti

Tato fantazie také spadá pod kategorii exhibicionismu. V rámci té samé studie, kterou uvádíme v případě sexu s více partnery a BDSM, se sociální psycholog Lehmiller zaměřil také na sex na veřejnosti. Zjistil, že 81 % mužů a 84 % má sexuální fantazii, která se sexuálními hrátkami na veřejnosti souvisí.

Pokud jste někdy měli sex v domě, kde jste byli na návštěvě přes noc, jistě potvrdíte, že samotná představa, že vás někdo načape, je silně vzrušující.

5. Roleplay

Roleplay je další velice častou sexuální fantazií – v čem spočívá?

V tom, že na sebe vezmete jinou identitu. Můžete si například nasadit paruku nebo se obléct jako doktor, policista nebo třeba učitel. Vzrušení vám tak může přinést jak samotné oblékání do kůže někoho jiného, nebo sex s někým, kdo tak udělal.

Nebylo provedeno moc studií, které by četnost této fantazie monitorovaly.

6. Romantický sex

Přibližně 85 % žen fantazíruje o sexu ve smyslném prostředí, jako například na opuštěné pláži. Není to jen o tom, že s důrazem na romantiku se můžeme setkávat v mnoha literárních dílech a filmech, ačkoliv je potřeba brát v potaz, že v případě žen jsou emocionální faktory velice důležitou součásti erotických fantazií.

Romantický sex se od všech ostatních typů sexuálních fantazií liší v tom, že nemá žádnou specifikovanou definici – co někomu může připadat romantické a vzrušující, s druhým vůbec nemusí pohnout a naopak.

S touto fantazií se pojí také tantrický sex, který se nezaměřuje jen na vyvrcholení, ale jeho cílem je zaměření se na celkovou sexuální zkušenost a jakékoli pocity, které může přinést.

7. Erotický zážitek se stejným pohlavím

Na závěr si pojďme trošku rozebrat fantazii, která je jednou z nejkontroverznějších ze všech – a to hlavně, když ji mají muži.

Pokud fantazírujete o sexu se stejným pohlavím, nemusí to nutně znamenat, že jste homosexuálové.

Výsledky Lehmillerovy studie potvrdily, že 59 % žen pravidelně fantazíruje nad sexem s jinou ženou. Muži mají často mezery ve znalostech ženského těla a nedokážou tedy s jistotou říct, co jim dělá dobře a co ne. Nicméně žena ženě rozumí, což je jedním z hlavních důvodů, proč tato fantazie vzniká. Jedná se o čisté potěšení beze strachu, že se vás někdo bude dotýkat na místech, kde vám to není příjemné.

Žhavé erotické hrátky dvou dívek u nás můžete sledovat živě s naší extra službou Lesbishow.