Otevřeno: NONSTOP

Nechte se při masáží rozmalozlovat speciálním honítkem Tenga Egg! 😉

Erotická masáž Tenga Egg je jedna z našich nabídek, při které si budete užívat nejen nahé tělo jedné z našich masérek, ale také erotickou pomůcku, díky které dosáhnete maximálního vzrušení a uvolnění. Pokud si rádi zpestřujete váš sexuální život různými erotickými hračkami, tento typ masáže je přesně pro vás. V našem příjemně zařízeným masážním spa studiu Infinity v Praze můžete vyzkoušet masáž Tenga Egg, která vás přenese do světa rozkoše a možná vás i naladí na myšlenku pár takových vajíček si pořídit i domů.

VAJÍČKA TENGA EGG

Druhů těchto originálních masturbátorů z Japonska je na trhu v tuto chvíli hned šest. Jsou dokonale elastické a je možné je použít na jakoukoliv velikost penisu. Fungují v podstatě na podobném principu jako kondom s tím rozdílem, že neslouží jako ochrana, ale jako hračka pro potěšení pánské populace. Vybrat si můžete z několika druhů za základě toho, co v sobě vajíčka Tenga Egg skrývají. Mohou být vroubkovaná, spirálovitá nebo s různě velikými výstupky.

[evp_embed_video url=“https://www.masaze-infinity.cz/wp-content/uploads/2017/12/tenga-egg-video.mp4″]

 

Tenga Egg je masážní vajíčko, které mužům dopřává nový erotický požitek. Je zabaleno v plastovém obalu a masérka jej před vámi rozbalí. Tak budete mít jistotu, že je vajíčko nové a nepoužité. Dovnitř vajíčka se nalije speciální lubrikační gel a následně se navleče na penis. Vajíčko je vyrobeno z měkkého silikonu a je velmi příjemné a hebké na dotek. Uvnitř něj jsou však speciální vroubky, které budou pánské přirození dráždivě masírovat. Masérka začne nejprve s pomalými jemnými pohyby a poté začne zrychlovat na vámi příjemnou rychlost. Erotická masáž pomocí Tenga Egg je mnoha mužům dokonce příjemnější než pohlavní styk. Tato masérská pomůcka ve spojení s nádhernou masérkou je ráj pro muže, kteří díky tomu většinou dosáhnou svého vrcholu.

Masáž pomocí Tenga Egg je zážitek, který jen tak některý z vašich přátel nevyzkoušel.

 

Erotická masáž s luxusní pomůckou Váš přenese do stavu euforie

Tento typ masáže je mnohem intenzivnější než klasická erotická masáž, ačkoli je průběh podobný. Nejprve si vyberete dívku dle vašeho vkusu, s kterou se na začátku seznámíte hned ve společné sprše. Můžete si užívat její kluzké namydlené nahé tělo, které vám malou předehru připraví už zde pod tekoucím proudem vody. Tento slastný prožitek bude ještě umocněn, až si vás dívka zavede do vyhřátého pokoje, jenž bude připraven tak, abyste se cítili co nejpohodlněji. Budete si užívat její nahé naolejované tělo, kterým bude masáž provádět. Po uvonění zadní části vašeho těla se otočíte na záda, abyste si mohli vychutnat nejen masérčiny jemné doteky, ale i pohled na ni. Přímo před vámi pak rozbalí vajíčko Tenga Egg. Budete tak mít jistotu, že toto erotické dráždidlo je úplně nové a nepoužité. Do silikonového vajíčka se nanese lubrikační gel, který je součástí balení a masérka ho poté nasadí na váš penis stejně jako kondom. Pomalu a jemně vám začne stimulovat penis tím, že bude velice procítěně jezdit vajíčkem nahoru a dolů. Dopřejete si tak ještě nepoznaný pocit slasti, který nebude chtít, aby skončil. Japonské masáže takového stylu dbají na naprosté uvolnění, nemusíte se tedy bát jakýchkoliv rušivých elementů při dosažení orgasmu, jaký jste ještě nezažili.

Masáž Tenga Egg je určitě zážitek, který stojí za to zkusit, neváhejte proto ani o minutu déle a přijďte nás navštívit a okusit erotické pomůcky navržené přímo a pouze pro muže. Výhodou je, že se můžete kdykoliv vrátit a vyzkoušet opět nový typ Tenga Egg s jiným vnitřním uspořádáním. Přijďte se nechat rozmazlovat krásnou sexy masérkou, která vám ukáže, že pouze ruce nejsou vše, co vás může přenést do jiného světa euforie.

Originální dárek, jenž potěší každého muže