Otevřeno: NONSTOP

Co jste možná doposud nevěděli o erotické Lingamu masáži

Možná jste pojem masáž lingamu už slyšeli, ale víte, co se pod ním opravdu skrývá? Slovo lingam pochází ze sanskrtu a je to název pro mužské přirození. Dá se přeložit jako „hůl světla“. Toto pojetí pochází z tantry, nauky z jihovýchodní Asie, která k penisu přistupuje tak trochu jinak. Podle ní není smyslem rozkoše vyvrcholení, ale spíše ono známé „i cesta je cíl“.

Masáž lingamu zahrnuje masáž penisu, varlat, hráze a prostaty. Dosažení orgasmu není chybou, ale není ani hlavním cílem. Smyslem je umožnit muži dosáhnout uvolnění a rozkoše trochu jiným způsobem – bez očekávání vyvrcholení. To samo může být pro mnohé velmi povznášející. Představte si, že se od vás pro jednou nic neočekává – zkrátka si jen užíváte přítomnost.

Podle tantry může být masáží lingamu vyléčeno mnoho nemocí, protože v něm jsou různá nervová zakončení. Krása této praktiky tkví také v tom, že když se muž blíží vyvrcholení, zkušená masérka to pozná a na chvíli v činnosti přestane. Muž sám bude časem schopný naučit se kontrole ejakulace a využít to ve svém milostném životě. Důležité je přitom hluboké dýchání.

Díky masáži lingamu si uvědomíte, že ejakulace a orgasmus jsou dvě různé věci. Tantrická masáž vám může přinést takové uspokojení, jaké jste dosud nezažili. Právě prožívání bez jakéhokoli očekávání vám může ukázat cestu do svého nitra.

Originální dárek, jenž potěší každého muže